Rychlý kontakt

Rychlý kontakt

Městská policie Vlašim

Komenského 22, 25801 Vlašim

Státní linka: 313 039 399 

Policie České republiky

Jana Masaryka 475, 25801 Vlašim

Státní linka: 974 871 750

Aktuální téma

12.1.2018Práce u policie je jistota, šance na přijetí je stále velká

Benešovská policie nyní nově nabízí náborový příspěvek ve výši 150 tisíc korun, možnost výhodného ubytování a další benefity.

18.10.2017Policie Středočeského kraje hledá nové kolegy do svých řad

Policie České republiky přijme do svých řad nové policisty, čtěte dále ...

19.5.2017Upozornění majitelům čtyřnohých miláčků

Touto cestou chce Městská policie Vlašim upozornit občany města Vlašim, kteří vlastní psa, na to, že spolu s pořízením čtyřnohého miláčka vznikají jeho majiteli i povinnosti. V tomto článku se tedy pokusíme přiblížit vše, co musí majitel psa udělat.

Zobrazit vše

Aktuální informace

30.8.2019Policisté pátrají po muži, který se ve Vlašimi pokusil zaplatit nákup odcizenou platební kartou

Jeho jednání zachytily nainstalované kamery. Policisté tak žádají veřejnost o pomoc a spolupráci.
 

27.8.2019Policistům ujížděl v cizím vozidle

Osmadvacetiletý mladík ujížděl policistům ve vozidle, které nebylo jeho. Byl pod vlivem drog a nakonec havaroval.

14.8.2019Vloupal se do odstavených pracovních strojů

V případě odsouzení hrozí pachateli trest odnětí svobody až na dvě léta.

13.8.2019Sázavští policisté pátrají po muži, který se mohl dopustit majetkové trestné činnosti

K vloupání do vozidla došlo v Sázavě, v ulici Nádražní.

Zobrazit vše

O projektu Bezpečná Vlašim:

Město Vlašim se v prosinci 2016 zapojilo do projektu s názvem „Bezpečná obec či město“, jehož iniciátorem je Krajské ředitelství policie Středočeského kraje. Klíčovými partnery projektu v našem městě jsou Územní odbor Benešov Policie ČR, Obvodní oddělení Vlašim Policie ČR, vedení města a městské policie. Dále se na projektu aktivně podílejí další subjekty působící v oblasti prevence v našem městě, například odbor sociální a zdravotní a odbor dopravy a silničního hospodářství Městského úřadu, dále byla oslovena Probační a mediační služba ČR, středisko Benešov a další složky integrovaného záchranného systému. Město Vlašim se do prevence kriminality dlouhodobě aktivně zapojuje a nejen finančně podporuje pořádání aktivit s preventivní tématikou na svém území. Od 1.ledna 2017 starosta města pan Mgr. Luděk Jeništa jmenoval manažera prevence kriminality, který se bude aktivně podílet na naplňování filozofie našeho Bezpečného města.

Hlavním cílem projektu „Bezpečná Vlašim“ je zlepšení kvality života obyvatel města a zvýšení jejich pocitu bezpečí. Záměrem této aktivity je rovněž úzká spolupráce mezi výše uvedenými partnery při řešení bezpečnostních problémů na území města Vlašimi ve snaze, aby se naši občané ve městě cítili bezpečně. Projekt vznikl na základě dlouholetých zkušeností, z nichž vyplývá, že do boje s kriminalitou je nutné zapojit všechny zainteresované subjekty. Jde o vytvoření podmínek pro co nejefektivnější spolupráci mezi nimi.

V současné době je v rámci projektu spuštěn tento internetový portál, který má sloužit občanům města, aby mohli sdělit své poznatky a návrhy v oblasti bezpečnosti. Další informace zde..

Policisté pátrají po muži, který se ve Vlašimi pokusil zaplatit nákup odcizenou platební kartou

Policie ČR, ú.o. Benešovbb

Jeho jednání zachytily nainstalované kamery. Policisté tak žádají veřejnost o pomoc a spolupráci.
 

Vlašimští policisté pátrají po muži, který se dne 11. července letošního roku pokusil v jednom obchodním domě ve Vlašimi o platbu odcizenou kreditní kartou. Během transakce muže zachytily nainstalované kamery a policisté tak znají jeho podobu. Vzhledem k tomu, že se doposud policistům nepodařilo muže vypátrat, žádají tak veřejnost o pomoc a spolupráci. Pátrají po muži, jehož zdánlivé stáří je 30 – 35 let. Je vyšší hubené postavy. Na hlavě má krátce střižené světlé vlasy a tou dobou černé sluneční brýle. Oblečen je do černého trika, přes které má rozepnutou kostkovanou košili. Na nohou má tmavé kalhoty. Přes pravé rameno nese černý batoh.

Platební kartu stejný den, tedy 11. července, odcizil dosud neznámý pachatel z vozidla, které řidička zaparkovala na volně přístupném pozemku v obci Sedmpány u zemědělského objektu. Od vozu se na chvíli vzdálila. Toho pachatel využil a do dopravního prostředku se vloupal. Z předního sedadla spolujezdce odcizil tašku s celým jejím obsahem, včetně platební karty. 

Jakékoliv informace, které by přispěly ke ztotožnění muže, který se pokusil o platbu odcizenou kreditní kartou, přijmou policisté na telefonních číslech 974 871 750, 735 785 869. Využít můžete také linku tísňového volání 158.

 

Podezřelý muž

 

nprap. Bc. Veronika Čermáková
tisková mluvčí
P ČR Benešov
30. srpna 2019
 

publikováno 30.8.2019

Reagujte na článek:

Informace o Vás
:
:
: *
: capthca
* - Položky označené hvězdičkou jsou povinné
vytvořilo Anawe