Rychlý kontakt

Rychlý kontakt

Městská policie Vlašim

Komenského 22, 25801 Vlašim

Státní linka: 313 039 399 

Policie České republiky

Jana Masaryka 475, 25801 Vlašim

Státní linka: 974 871 750

Aktuální téma

18.2.2020Policie České republiky – KŘP Středočeského kraje

Práce u policie je jistota, šance na přijetí je stále velká

BENEŠOVSKO - Benešovská policie stále nabízí náborový příspěvek ve výši 150 tisíc korun, možnost výhodného ubytování a další benefity. 

12.1.2018Práce u policie je jistota, šance na přijetí je stále velká

Benešovská policie nyní nově nabízí náborový příspěvek ve výši 150 tisíc korun, možnost výhodného ubytování a další benefity.

18.10.2017Policie Středočeského kraje hledá nové kolegy do svých řad

Policie České republiky přijme do svých řad nové policisty, čtěte dále ...

19.5.2017Upozornění majitelům čtyřnohých miláčků

Touto cestou chce Městská policie Vlašim upozornit občany města Vlašim, kteří vlastní psa, na to, že spolu s pořízením čtyřnohého miláčka vznikají jeho majiteli i povinnosti. V tomto článku se tedy pokusíme přiblížit vše, co musí majitel psa udělat.

Zobrazit vše

Aktuální informace

19.5.2020Policejní psovod za necelou hodinu a půl vypátral pohřešovaného muže

KRAJ – Muž byl nalezen v pořádku. 

7.5.2020Pozor na podvody na internetu

Poslali peníze, zboží jim však nedorazilo. 

5.5.2020Další Pol Point v Přerově nad Labem

Ve Středočeském kraji je k dispozici občanům již třetí Pol Point – tentokrát v Přerově nad Labem.

5.5.2020„Veselý balíček“ pro domovy s pečovatelskou službou

V dnešní době mimořádných opatření se snaží každý přiložit ruku k dílu a pomoci těm, kteří to nejvíce potřebují. 

Zobrazit vše

O projektu Bezpečná Vlašim:

Město Vlašim se v prosinci 2016 zapojilo do projektu s názvem „Bezpečná obec či město“, jehož iniciátorem je Krajské ředitelství policie Středočeského kraje. Klíčovými partnery projektu v našem městě jsou Územní odbor Benešov Policie ČR, Obvodní oddělení Vlašim Policie ČR, vedení města a městské policie. Dále se na projektu aktivně podílejí další subjekty působící v oblasti prevence v našem městě, například odbor sociální a zdravotní a odbor dopravy a silničního hospodářství Městského úřadu, dále byla oslovena Probační a mediační služba ČR, středisko Benešov a další složky integrovaného záchranného systému. Město Vlašim se do prevence kriminality dlouhodobě aktivně zapojuje a nejen finančně podporuje pořádání aktivit s preventivní tématikou na svém území. Od 1.ledna 2017 starosta města pan Mgr. Luděk Jeništa jmenoval manažera prevence kriminality, který se bude aktivně podílet na naplňování filozofie našeho Bezpečného města.

Hlavním cílem projektu „Bezpečná Vlašim“ je zlepšení kvality života obyvatel města a zvýšení jejich pocitu bezpečí. Záměrem této aktivity je rovněž úzká spolupráce mezi výše uvedenými partnery při řešení bezpečnostních problémů na území města Vlašimi ve snaze, aby se naši občané ve městě cítili bezpečně. Projekt vznikl na základě dlouholetých zkušeností, z nichž vyplývá, že do boje s kriminalitou je nutné zapojit všechny zainteresované subjekty. Jde o vytvoření podmínek pro co nejefektivnější spolupráci mezi nimi.

V současné době je v rámci projektu spuštěn tento internetový portál, který má sloužit občanům města, aby mohli sdělit své poznatky a návrhy v oblasti bezpečnosti. Další informace zde..

Sázavští policisté pátrají po muži, který se mohl dopustit majetkové trestné činnosti

Policie ČR, ú.o. Benešovbb

K vloupání do vozidla došlo v Sázavě, v ulici Nádražní.

Sázavští policisté řeší případ vloupání do vozidla, ke které mu došlo přes víkend, a to v období dnů od soboty, dne 29. června, do pondělí, dne 1. července. V obci Sázava, v ulici Nádražní, za jedním z restauračních zařízení, stálo zaparkované vozidlo tovární značky Fiat Seicento, oranžovo-šedé barvy. Dosud neznámý pachatel využil své příležitosti a do výše popsaného auta se vloupal.

V této souvislosti pátráme po podezřelém muži, který byl zachycen na kamerových záznamech. Od ulice Nádražní následně odcházel do ulice Javorová. Jedná se o muže ve věku zhruba 45 let, střední postavy. Na hlavě má krátce střižené černé vlasy a na obličeji bradku. Oblečen byl do žlutého trika a červených kraťasů. Přes rameno nesl černou, nejspíše koženou, tašku. Jedná se o kuřáka.

Policisté po muži intenzivně pátrají, ale prozatím bez kladného poznatku. Proto se obracejí na veřejnost se žádostí o pomoc a spolupráci. Jakékoliv informace, které by mohly přispět ke ztotožnění muže nebo k objasnění případu, přijmou policisté na telefonních číslech: 974 871 730, 735 785 555, anebo na lince tísňového volání 158.

nprap. Bc. Veronika Čermáková
tisková mluvčí
P ČR Benešov
13. srpna 2019

Podezřelý muž I.

Podezřelý muž II.
 

publikováno 13.8.2019

Reagujte na článek:

Informace o Vás
:
:
: *
: capthca
* - Položky označené hvězdičkou jsou povinné
vytvořilo Anawe